Plany treningowe


Konsultacja z Patrycją
"Aktywność kobiety dojrzałej"

 329 zł

"Możesz wszystko" BZDURA ! Skąd osoba, która Cię nie zna może skierować do Ciebie te słowa i jeszcze każe Ci w nie wierzyć. Ile razy chciałas w to uwierzyć i zawiodłaś się? Ja Ci to powiem pod warunkiem, że mi się przedstawisz, powiesz czego oczekujesz, jakie jest twoje zdrowie, co ci dolega i najważniejsze czego chcesz.
A może sama tego nie wiesz i szukasz swojej drogi?
Może już trenujesz, ale nie wiesz czy dobrze i czy dana dyscyplina jest przeznaczona dla ciebie?
Może jesteś na diecie ale coś nie idzie lub po prostu szukasz wsparcia ?
Szukasz pomocy w zmianie nawyków żywieniowych?
Może szukasz mentora, kogoś komu możesz przedstawić swoje wątpliwości, kogoś kto Cię wesprze lub każe przestać i zacząć od nowa ?
Od ponad 10 lat pracuje z kobietami w każdym wieku z różnymi problemami i celami w życiu. To właśnie dzięki nim powstał kurs "aktywność kobiety dojrzałej". Uważam, że każda kobieta powinna dbać o siebie, swoje zdrowie i aktywność fizyczną zwłaszcza po skończeniu magicznej 35.
Oferuję 90 minutowa konsultację, na której "od ręki" ustalimy Twój plan działania, przejrzymy twoje nawyki żywieniowe, plan treningów, omówimy cele i problemy. Zaczniemy działać lub po prostu sprawdzimy co chciałabyś zrobić i od kiedy mogłabyś rozpocząć. To twój czas.
Będę twoim drogowskazem ,podam Ci rękę i wskaże kierunek. Resztę zrobisz sama, bo wtedy już będziesz wiedziała ile możesz.
Jak się do niej przygotować? Napisz do mnie lub zadzwoń a ja przekaże ci wszystkie wskazówki odnośnie rezerwacji terminu i płatności. Przed rozmowa będę prosiła Cię o przysłanie wyników badań , jeśli je masz, dziennika żywieniowego , obecny plan treningowy itp. Wszystkie szczegóły otrzymasz ode mnie w wiadomości. Później umawiamy się na dogodny dla nas termin i działamy.

girl-img


Prowadzenie on line

Każdy z nas jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Ustal swój cel. Wypełnij ankietę i umów się na rozmowę. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji o Tobie zostanie stworzony dla ciebie indywidualny program treningowy oraz plan zmiany nawyków żywieniowych. Całość dopasowane do Twojego celu, stylu życia i możliwości. Zdrowe posiłki wpłyną na większą energię u Ciebie co przełoży się na lepsze wyniki w nauce i pracy. Zmotywujesz innych do zdrowego odżywania, zmiany nawyków, wpłyniesz pozytywnie na innych ludzi. Zainspirujesz swoją motywacją innych do działania, pomożesz im. Zwiększysz zdolność do samodyscypliny, będziesz mieć pewność, że to Ty świadomie decydujesz o tym jak i kiedy chcesz ćwiczyć, jeść i wyglądać. Zdobędziesz wiedzę z tego jak zdrowo jeść i jak powinny wyglądać dobrze zbilansowane posiłki.

Program wystarczy na 4-6 tygodni

girl-imgGotowe plany treningowe

99 zł 69 zł

Dla wszystkich, którzy chcą zacząć a nie wiedzą jak i dla tych, którzy zaczęli a nie mają pomysłu co dalej. Gotowe plany treningowe są doskonałym źródłem inspiracji, dostarczają nowych bodźców oraz motywują do dalszej pracy nad swoim ciałem. Będziesz wiedzieć, jak poprawnie ćwiczyć, aby nie zrobić sobie krzywdy. Poprawa Twojego wyglądu, wpłynie pozytywnie na pewność siebie, a co za tym idzie, będziesz bardziej atrakcyjny dla innych osób. Będziesz wyglądać lepiej, dzięki czemu będziesz czuć się lepiej. Pamiętaj jedynie, że aby trening był skuteczny, musi regularnie zaskakiwać Twój organizm.
Przy zakupie wpisz, który plan wybierasz.

Zobacz szczegóły planów treningowych

pakiety zywieniowetrening stacjonarny

Chcesz zbudować w sobie pozytywne nawyki przez codzienną kontrolę nad nimi, dążenie do określonego celu i do podtrzymania motywacji na stałym poziomie. Wiesz, że twój cel wymaga dłuższej pracy albo po prostu potrzebujesz „bata nad głową”. Wypełnij ankietę, a po przeprowadzeniu rozmowy, z której dowiemy się czego oczekujesz, jakie są twoje cele i możliwości z nami zostanie stworzony dla ciebie indywidualny program treningowo – żywieniowy. Dodatkowo otrzymujesz 3 konsultacje co 4 tygodnie, które będą monitorować twoje efekty i modyfikować nawyki żywieniowe. Cały czas będziemy w kontakcie a Ty zdobędziesz wiedzę, dzięki której będziesz mógł oddzielać prawdziwe i sprawdzone informacje o treningu i diecie. Ten program jest gwarancją sukcesywnego osiągania efektów, daje możliwość dłuższej współpracy oraz negocjowania warunków na jakich miałaby się ona odbywać.

girl-img

Możliwe są inne formy współpracy. Jeśli chcesz poznać szczegóły napisz.