Plany treningowe


Plany treningowe:


redukcja/FBW – chcesz mieć szybki efekt ale nie wiesz jak zacząć? Trenujesz ale wciąż brakuje ci wymarzonego efektu ? A może szukasz gotowego planu, który uporządkuje twoje działania na siłowni a przy okazji pozwoli zrzucić parę kilogramów i wyrzeźbi sylwetkę.
Rozpiska obejmuje: kolejno ułożone ćwiczenia na 3 dni w tygodniu, wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego wykonania ćwiczenia, szczegółowe informacje na temat prawidłowego wykonania rozgrzewki, tabela pomiarów.
Bonus: lista suplementacji wspomagająca redukcję.

redukcja/kształtowanie sylwetki – rozpiska dla kobiet chcących ukształtować swoje nogi i pośladki, wysmuklić uda, zaokrąglić pupę, dla pań, które zaczynają odczuwać upływający czas i niemiłosierne oddziaływanie grawitacji
Rozpiska obejmuje: zestaw ćwiczeń w dwóch naprzemiennych planach, które przy konsekwentnym i systematycznym stosowaniu pozwolą ci uzyskać upragnione efekty, wzmocnią i poprawią zarys Twojego brzucha, pomoże zniwelować ból w odcinku krzyżowym kręgosłupa, wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego wykonania ćwiczenia, szczegółowe informacje na temat prawidłowego wykonania rozgrzewki, tabela pomiarów
Bonus: zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem mini band.

kształtowanie sylwetki/masa – nie chcesz być bocianem, wiesz, że najważniejsze to mocna silna podstawa, jesteś mężczyzną, który nie boi się ogromnego wysiłku, chce rozbudować uda i ukształtować brzuch oraz nabrać kilku centymetrów w dolnych partiach ciała
Rozpiska obejmuje: wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego wykonania ćwiczenia, szczegółowe informacje na temat prawidłowego wykonania rozgrzewki w celu uniknięcia kontuzji, tabele pomiarów.

kształtowanie sylwetki/masa – jeśli chcesz w sposób świadomy skoncentrować się na rozbudowie górnych partii ciała , tak by przestać być obiektem drwin znajomych, móc podać swojej pani silne ramię lub jak najdłużej cieszyć się piękną sylwetką to ten plan jest dla ciebie.
Rozpiska obejmuje: ćwiczenia dopasowane do twojego celu dzięki, którym uzyskasz proporcjonalną sylwetkę, która wzbudzi podziw, wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego wykonania ćwiczenia barków oraz pozwoli uniknąć kontuzji, szczegółowe informacje na temat prawidłowego wykonania rozgrzewki, tabela pomiarów
Bonus: okluzja-co to jest ?

kształtowanie sylwetki/wzrost wydolności /FBW– chcesz rozpocząć przygodę z siłownią ale kompletnie nie wiesz jak? Zbyt duża ilość informacji na Internecie nie pozwala ci na stworzenie logicznego planu odpowiedniego do twoich potrzeb? Spróbuj tego.
Rozpiska zawiera: prosty, łatwy do przeniesienia na każda siłownię plan treningowy, który pozwoli odnaleźć się w skomplikowanym świecie maszyn, wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego wykonania ćwiczenia, szczegółowe informacje na temat prawidłowego wykonania rozgrzewki, tabela pomiarów dla niej i dla niego.
Bonus: suplementacja dla początkujących.

korekcja/kształtowanie sylwetki – bolą cię plecy, kolana, większość czasu spędzasz siedząc, nie masz czasu na długie treningi w klubie a wiesz, że musisz coś ze sobą robić. Ten krótki prosty i przejrzysty zestaw ćwiczeń wykonywany systematycznie pozwoli zniwelować bóle przeciążeniowe kręgosłupa, wzmocni mięśnie core a co najważniejsze poprawi twoje samopoczucie.
Rozpiska zawiera : wszystkie niezbędne informacje i wskazówki potrzebne do prawidłowego wykonania ćwiczenia, szczegółowe informacje na temat prawidłowego wykonania rozgrzewki.

kształtowanie sylwetki/redukcja/wzrost wydolności – Rozpiska ułożona w taki sposób aby zadowolić potrzeby zarówno pań jak i panów, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie korzystać z siłowni lub innego fitness klubu.
Rozpiska zawiera: plan treningowy pozwalający wykonać trening całego ciała w domu i przy pomocy domowych obciążeń, wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego wykonania ćwiczenia, szczegółowe informacje na temat prawidłowego wykonania rozgrzewki, tabela pomiarów.