Trenerzy

thumb img
thumb img
thumb img

Patrycja

Patrycja Niepokój - studio treningu personalnego nowaja Krościenko Wyżne i Brzozów - z wykształcenia mgr fizjoterapii, z zawodu trener personalny z ponad 10 letnim doświadczeniem, diet coach, propagatorka mądrego treningu siłowego wśród kobiet oraz założycielką pierwszego studia treningu personalnego w Krośnie i Brzozowie. Uczestniczka bardzo dużej ilości szkoleń i kursów z metod rehabilitacyjnych ( trener medyczny, trening funkcjonalny, FMS, ROCK BLADES, KINETIC CONTROL itp). ,dietetycznych oraz uczestniczka licznych konferencji i eventów. Nie przestaje zdobywać wiedzy i ciągle się rozwijać. Swój program kieruje do każdego człowieka ze względu na indywidualne podejście. W szczególności do osób, które chcą zmienić swoje życie a nie wiedzą jak się do tego zabrać lub nie mają na to czasu, mają różne dolegliwości i nie wiedzą czy i jak mogą ćwiczyć lub chcą po prostu zmienić swoją sylwetkę poprzez trening i zmianę nawyków żywieniowych. Pomaga osobom, które przytłoczone natłokiem informacji z sieci nie wiedzą w jak bezpieczny dla nich sposób rozpocząć aktywność fizyczną. Jej treningi dopasowane są indywidualnie pod główny cel oraz pod możliwości zarówno ruchowe jak i zdrowotne podopiecznego. Gotowe plany są jasne, łatwe i nie wymagają dużego doświadczenia. Dzięki temu ma pewność, że jej trening nie będzie miał negatywnych skutków. :Dlaczego to robię? Proste – bo to kocham a sukcesy moich podopiecznych są dla mnie paliwem do życia. Jeśli chcesz zmienić świat zacznij od siebie."

  • Social :
thumb img
thumb img
thumb img

Tomasz

Tomasz Zubik - studio treningu personalnego nowaja Krościenko Wyżne i Brzozów - od najmłodszych lat zakochany w sporcie i uprawiał różne dyscypliny. Kilka lat temu postanowił, że chcę pomagać ludziom osiągać swoje cele, pokonywać słabości, stawać się bardziej sprawnymi więc został trenerem personalnym. Od 2016 roku w studiu treningu personalnego nowaja, od 2021 współzałożyciel studia treningu personalnego w Brzozowie. Prowadzi z sukcesami wielu sportowców. Pomaga poprawić kondycję, wytrzymałość, zbudować siłę, masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową, czy modelować sylwetkę. Zajmuje się również treningiem motorycznym ( Programowanie w treningu personalny, sylwetkowym, siłowym, sportowym, przygotowania motorycznego) , który dopasowany jest indywidualnie do sportowców i ich potrzeb. Prowadzi również osoby początkujące, które nigdy nie miały styczności z treningiem i wysiłkiem fizycznym, a chciałyby coś zmienić w swoim życiu, lecz nie wiedzą jak się do tego zabrać. Czynny pasjonat kulturstyki, który swoja sylwetką pokazuje, że jego wiedza to nie tylko teoria. Pracuje nad zmianą nawyków żywieniowych. Jego treningi nie są oparte na zasadzie „kopiuj/wklej”, są rozpisywane i dopasowywane indywidualnie pod każdego z osobna, uwzględniają możliwości ruchowe i zdrowotne. Dzięki temu, że zna wiele metod treningowych treningi nie są nudne i monotonne, a przede wszystkim wszyscy podopieczni stale się rozwijają i czynią postępy. Jego plany treningowe zawsze zawierają jakąś niespodziankę. Robi to ponieważ uwielbiam pomagać ludziom zmieniać swoje życie, patrzeć jak stają się bardziej sprawni, radośni, wygrywają zawody. "Progres każdego podopiecznego cieszy mnie bardziej niż mój własny. Kocham swoją pracę, dzięki czemu wiem, że każda osoba współpracująca ze mną, otrzyma 100% mojej uwagi, poświęcenia i wsparcia w dążeniu do osiągnięcia swojego celu."

  • Social :
thumb img
thumb img
thumb img

Karolina

Karolina Wolańska - studio treningu personalnego nowaja Krościenko Wyżne - od 6 lat jest trenerem personalnym (Kurs trenera personalnego z elementami dietetyki). Jej praca opiera się głównie na pomocy kobietom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki dlatego główne szkolenia i kursy szły w tę stronę :kształtowanie kobiecej sylwetki czy vademekum pośladków. Uczy je jak stać się pewna siebie i uwierzyć, że ograniczenia są tylko w naszej głowie . Zajmuje się młodymi mamami świetnie się z nimi dogadując ponieważ sama nią jest. Od najmłodszych lat pasjonatka sportu - grała w piłkę siatkową oraz nożną. Próbowałam swoich sił w boksie i zaliczyła kilka walk. Swoje doświadczenie tam uzyskane wykorzystuje prowadząc treningi i zajęcia z młodzieżą. (Szkolenie " Elementy boksu w treningu personalnym" ). Jednak jak sama mówi to zamiłowanie do ciężarów wygrało . Do każdego klienta podchodzi indywidualnie z nastawieniem na jakość nie ilość. Jej trening i dieta są dostosowane do porzeb klienta, bo to "dieta i trening ma być dla Ciebie a nie na odwrót"

  • Social :
thumb img

Michał

Michał Wacławiak - zafascynowany sportem i rywalizacja od przedszkolnych lat. Trener personalny z 5cio letnim stażem. W swoim życiorysie przeszedł przez treningi z wielu różnych dyscyplin sportowych. Trening rozpoczął od piłki nożnej później zainteresował się koszykówka. W kolejnych latach rozpoczął treningi lekkoatletyki za sprawą których uczestniczył w mistrzostwach Polski juniorów. W międzyczasie rozpoczął też przygodę ze sztukami walki, najpierw z kickboxingiem później z judo. Różnorodność dyscyplin pozwoliła mu wykształcić własny styl pracy z ludźmi, który czerpie garściami ze wszystkich tych dyscyplin. Sympatyk zdrowego trybu życia. Związany z siłownią od przeszło 15 lat. Od 3 lat dodatkowo entuzjasta i propagator kalisteniki oraz siłowania na rękę. W pracy z podopiecznymi skupia się na rozwoju sprawności oraz poprawy zdrowia, przeprowadzając klientów od podstaw takich jak prawidłowa postawa i wzmacnianie słabych stron przez poprawę zakresów ruchomości i zaszczepianie zdrowych nawyków finalnie prowadząc do wyznaczonych celów.

  • Social :
thumb img

Hubert

Hubert Lorenc - studio treningu personalnego Nowaja Brzozów - ukończyłem studia wychowania fizycznego ze specjalizacją trener personalny. Moja praca opiera się nie tylko na treningu siłowym, ale również na ćwiczeniach z wykorzystaniem własnej masy ciała. Oprócz tego prowadzę zajęcia grupowe, gdzie skupiam się na spalaniu tkanki tłuszczowej oraz modelowaniu sylwetki. W pracy z klientem staram się pracować nad poprawą siły fizycznej i poprawą siły charakteru. U podopiecznych zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń oraz wyrabiania zdrowych nawyków, które przydarzą się nie tylko podczas wysiłku, ale również w życiu codziennym. Do każdego klienta dostosowuję plan indywidualnie, aby po skończonym treningu, klient wychodził zarówno zmęczony, jak i zadowolony z pracy, którą wykonał. Ważnym aspektem dla mnie jest różnorodność podczas treningu, dlatego też wykorzystuję elementy różnych dziedzin sportowych. Ponadto interesuję mnie także piłka nożna, w której przez kilka lat próbowałem swoich sił. "Nie ma znaczenia z jakiego punktu startujesz, ważne jest dokąd zmierzasz".

  • Social :
thumb img
thumb img
thumb img

Agnieszka

Agnieszka Wójcik - mgr fizjoterapii, fizjoterapeutka uroginekologiczna z akredytacją PTUG, trenerka personalna. Jej największą miłością od wielu lat jest jazda na rolkach, łyżwach i taniec. Studia ukończyła w swoim rodzinnym mieście, na krakowskim AWFie. Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach m.in. Pilates na matach I i II stopień, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie oraz w wielu kursach z fizjoterapii.
W swojej pracy lubi łączyć te dwie dziedziny, gdyż jak sama mówi: ,, Pięknie się one uzupełniają. Czasami terapia wpleciona w trening znacznie poprawia możliwości treningowe podopiecznego i zwiększa efektywność treningu. Trening jest u mnie także niezbędnym uzupełnieniem terapii gabinetowej." Zwraca ona szczególną uwagę na dobór ćwiczeń adekwatny do możliwości podopiecznego, tak aby trening był nie tylko efektywny ale też bezpieczny. W jej planach treningowych zawsze uwzględniane są tzw. mięśnie core oraz rodzaj wykonywanej przez podopiecznego pracy zawodowej i najczęściej związanych z nią dysfunkcji, tak aby trening to równoważył np. 8 godzin siedzenia za biurkiem.
Prywatnie młoda mama, która całą ciążę spędziła aktywnie i do tego także zachęca inne kobiety. Chętnie pomaga wrócić do sportu po porodzie lub rozpocząć tą piękną przygodę, jaką jest aktywność fizyczna, od zera. ,,Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy chcieć."

Aga mówi, że: "Nie wierzę w przypadki, więc jeżeli to czytasz, to znak, że czas umówić się na trening 😉"

  • Social :