Trenerzy

thumb img
thumb img
thumb img

Patrycja

Patrycja Niepokój - studio treningu personalnego nowaja Krościenko Wyżne i Brzozów - z wykształcenia mgr fizjoterapii, z zawodu trener personalny z ponad 10 letnim doświadczeniem, diet coach, propagatorka mądrego treningu siłowego wśród kobiet oraz założycielką pierwszego studia treningu personalnego w Krośnie i Brzozowie. Uczestniczka bardzo dużej ilości szkoleń i kursów z metod rehabilitacyjnych ( trener medyczny, trening funkcjonalny, FMS, ROCK BLADES, KINETIC CONTROL itp). ,dietetycznych oraz uczestniczka licznych konferencji i eventów. Nie przestaje zdobywać wiedzy i ciągle się rozwijać. Swój program kieruje do każdego człowieka ze względu na indywidualne podejście. W szczególności do osób, które chcą zmienić swoje życie a nie wiedzą jak się do tego zabrać lub nie mają na to czasu, mają różne dolegliwości i nie wiedzą czy i jak mogą ćwiczyć lub chcą po prostu zmienić swoją sylwetkę poprzez trening i zmianę nawyków żywieniowych. Pomaga osobom, które przytłoczone natłokiem informacji z sieci nie wiedzą w jak bezpieczny dla nich sposób rozpocząć aktywność fizyczną. Jej treningi dopasowane są indywidualnie pod główny cel oraz pod możliwości zarówno ruchowe jak i zdrowotne podopiecznego. Gotowe plany są jasne, łatwe i nie wymagają dużego doświadczenia. Dzięki temu ma pewność, że jej trening nie będzie miał negatywnych skutków. :Dlaczego to robię? Proste – bo to kocham a sukcesy moich podopiecznych są dla mnie paliwem do życia. Jeśli chcesz zmienić świat zacznij od siebie."

  • Social :
thumb img
thumb img
thumb img

Tomasz

Tomasz Zubik - studio treningu personalnego nowaja Krościenko Wyżne i Brzozów - od najmłodszych lat zakochany w sporcie i uprawiał różne dyscypliny. Kilka lat temu postanowił, że chcę pomagać ludziom osiągać swoje cele, pokonywać słabości, stawać się bardziej sprawnymi więc został trenerem personalnym. Od 2016 roku w studiu treningu personalnego nowaja, od 2021 współzałożyciel studia treningu personalnego w Brzozowie. Prowadzi z sukcesami wielu sportowców. Pomaga poprawić kondycję, wytrzymałość, zbudować siłę, masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową, czy modelować sylwetkę. Zajmuje się również treningiem motorycznym ( Programowanie w treningu personalny, sylwetkowym, siłowym, sportowym, przygotowania motorycznego) , który dopasowany jest indywidualnie do sportowców i ich potrzeb. Prowadzi również osoby początkujące, które nigdy nie miały styczności z treningiem i wysiłkiem fizycznym, a chciałyby coś zmienić w swoim życiu, lecz nie wiedzą jak się do tego zabrać. Czynny pasjonat kulturstyki, który swoja sylwetką pokazuje, że jego wiedza to nie tylko teoria. Pracuje nad zmianą nawyków żywieniowych. Jego treningi nie są oparte na zasadzie „kopiuj/wklej”, są rozpisywane i dopasowywane indywidualnie pod każdego z osobna, uwzględniają możliwości ruchowe i zdrowotne. Dzięki temu, że zna wiele metod treningowych treningi nie są nudne i monotonne, a przede wszystkim wszyscy podopieczni stale się rozwijają i czynią postępy. Jego plany treningowe zawsze zawierają jakąś niespodziankę. Robi to ponieważ uwielbiam pomagać ludziom zmieniać swoje życie, patrzeć jak stają się bardziej sprawni, radośni, wygrywają zawody. "Progres każdego podopiecznego cieszy mnie bardziej niż mój własny. Kocham swoją pracę, dzięki czemu wiem, że każda osoba współpracująca ze mną, otrzyma 100% mojej uwagi, poświęcenia i wsparcia w dążeniu do osiągnięcia swojego celu."

  • Social :
thumb img
thumb img
thumb img

Karolina

Karolina Wolańska - studio treningu personalnego nowaja Krościenko Wyżne - od 6 lat jest trenerem personalnym (Kurs trenera personalnego z elementami dietetyki). Jej praca opiera się głównie na pomocy kobietom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki dlatego główne szkolenia i kursy szły w tę stronę :kształtowanie kobiecej sylwetki czy vademekum pośladków. Uczy je jak stać się pewna siebie i uwierzyć, że ograniczenia są tylko w naszej głowie . Zajmuje się młodymi mamami świetnie się z nimi dogadując ponieważ sama nią jest. Od najmłodszych lat pasjonatka sportu - grała w piłkę siatkową oraz nożną. Próbowałam swoich sił w boksie i zaliczyła kilka walk. Swoje doświadczenie tam uzyskane wykorzystuje prowadząc treningi i zajęcia z młodzieżą. (Szkolenie " Elementy boksu w treningu personalnym" ). Jednak jak sama mówi to zamiłowanie do ciężarów wygrało . Do każdego klienta podchodzi indywidualnie z nastawieniem na jakość nie ilość. Jej trening i dieta są dostosowane do porzeb klienta, bo to "dieta i trening ma być dla Ciebie a nie na odwrót"

  • Social :
thumb img
thumb img

Błażej

Błażej Ziemiański - studio treningi personalnego nowaja Brzozów - magister wychowania fizycznego ze specjalizacją trening personalny. Swoją przygodę z treningiem rozpocząłem w wieku 16 lat. Nie ogranicza się tylko do treningu siłowego, wykorzystuję różne formy ruchu oraz metody i środki treningowe, przez co każdy jego trening jest doskonale skrojony do potrzeb klienta. Kładzie szczególny nacisk na zdrowy, wszechstronny rozwój, a co za tym idzie na bezpieczeństwo i technikę wykonania ćwiczeń. Uczestnik takich szkoleń jak Trener personalny Level 4 – Europejskie Centrum Sportu, Holistic Body Approach 2.0 – Athletic Development, Kurs masażu klasycznego I stopnia – CS REHAB Rzeszów, Instruktor piłki nożnej – Uniwersytet Rzeszowski oraz Programowanie w treningu personalny, sylwetkowym, siłowym, sportowym, przygotowania motorycznego. Ciekawostka - Błażej jest pilotem szybowcowym III klasy – Aeroklub podkarpacki. W pracy z podopiecznymi skupia się na przywracaniu sprawności ruchowej, usuwaniu dysfunkcji i wad postawy oraz na jakości ruchu. Nie zapomina także o reedukacji wzorców ruchowych i żywieniowej. Według niego nadrzędnym celem aktywności fizycznej jest utrzymanie sprawności i zdrowia przez długie lata. ”Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu.”

  • Social :